חיפוש

יום כיף לילדים בבית החולים שערי צדק


עמותת תקווה ומרפא ערכה יום כיף לילדי ירושלים ומטופלי בית החולים עם אטרקציות מגוונות ששימחו את הילדים והפכו לפחות ליום אחד את בית החולים לאטרקטיבי (חדשות בארץ)


ה-24.8 היה לכאורה יום שגרתי בבית חולים שערי צדק, אליו מדי יום זורמים אליו אלפי מטופלים הבאים לבקש מזור לכאב. אך בבוקרו של יום שישי ה-24.8 הכל היה נראה שונה.

כבר מרחוק אפשר היה להבחין בצבעוניות ובאלפי הבלונים שנצבעו ועוצבו ע"י אמן הבלונים אסף הבלונים -בסמייל אחד גדול ומזמין. במקום כאב מצאנו המון צבעוניות שמחה וכיף.

הפנינג מיוחד קיבל את ילדי ירושלים ומטופלי בית החולים. הפנינג שיצא לדרך בשיתוף עמותת תקוה ומרפא. מטרתו להכיר לילדי ירושלים את בית החולים ולתת להם זיכרון חיובי ממנו. להפנינג הגיעו יותר מ6000 ילדים שנהנו משלל אטרקציות, פארק אתגרי, מתחם ז


הירות בדרכים, ועוד הפעלות.

גולת האירוע היה בית חולים לדובים, בו מומחי הרופאים בבית החולים טיפלו יחד עם הילדים בבובות שנהרסו ויחד מדדו להם לחץ דם, דופק והילדים היו רופאים ליום אחד. גם איגוד השינניות לקח חלק ולימד את הילדים על בריאות השן ועל צחצוח נכון.

בפארק חבלים מדהים הילדים טיפסו על קירות בית החולים. מתחם זהירות בדרכים של מטה הבטיחות העירוני, מופע משטרה מרהיב היה והילדים יצאו עם שלל הפתעות ומתנות.

עמותת תקוה ומרפא המאמצת את מחלקת הדיאליזה והנפרולוגיה בשערי צדק סביב השעון שותפה לפעילות המיוחדת כבר שנה חמישית ורואה זכות להיות חלק בנתינה כל כך גדולה לילדי ירושלים ובכלל מטופלי בית החולים.


מקור: אתר כיכר השבת


2 צפיות

עיזרו לנו לעזור להם

 

שליחת המחאה

 

 למשרדי העמותה
"תקווה ומרפא"
יעקובזון 1 ירושלים.

 

באמצעות הטלפון

 

02-500-28-30

1800-800-173

 

העברה בנקאית

 

בנק מרכנתיל סניף גאולה 635
בנק מס' 17
מס' חשבון 2292310

בנק הדואר 03-190969

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

צרו קשר

© 2016-2019 Tikva Umarpe. All Rights Reserved.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle